Mustafa Balbay'dan

Balbay'dan Star Wars'lu Adaylık Açıklaması

Balbay'dan Star Wars'lu Adaylık Açıklaması
TARİH:20.12.2015 Yorumlar (0)
Balbay'dan Star Wars'lu Adaylık Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Kongresinde konuşan CHP Genel Başkan Adayı Mustafa Balbay, Star Wars filmi ilk gösterime girdiğinde hayal olan dokuz teknolojinin şimdi gerçek olduğunu belirterek, “Hayalimiz ne? Sadece delege, parti meclisi üyesi, 2019’un belediye başkanlıklarını paylaşmak mı? Bu mu hayaliniz?
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Kongresinde konuşan CHP Genel Başkan Adayı Mustafa Balbay, Star Wars filmi ilk gösterime girdiğinde hayal olan dokuz teknolojinin şimdi gerçek olduğunu belirterek, "Hayalimiz ne? Sadece delege, parti meclisi üyesi, 2019'un belediye başkanlıklarını paylaşmak mı? Bu mu hayaliniz? Hayaliniz sadece bunlarsa yüzde 25 yeter, çok bile" dedi.
 
CHP İzmir İl Kongresinde konuşma yapan CHP Genel Başkan Adayı ve İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, aday olmasıyla ilgili bir açıklama yaptı. Star Wars filmi ilk gösterime girdiğinde hayal olan dokuz teknolojinin bugün gerçek olduğunu ifade eden Balbay, şöyle konuştu: "Şimdi o filmde ışın kılıcı var. Bilim adamları o ışın kılıcının hayal olduğunu, yapılmasının mümkün olmadığını söylüyor ama insanın hayal ettiği bir şey yakın gelecekte gerçekleşir. Hayalimiz ne? Sadece delege, parti meclisi üyesi, 2019'un belediye başkanlıklarını paylaşmak mı? Bu mu hayaliniz? Hayaliniz sadece bunlarsa yüzde 25 yeter, çok bile. Benim bir hayalim var. Benim sizle paylaşmak istediğim var. Benim size anlatmak istediğim var. Ne olur şuan Türkiye'nin içinde bulunduğu durumu unutmayın. Önümüzdeki seçimler, cumhuriyetin 2. yüzyılına gidişte son virajdır. Ben size son çağrıyı yapıyorum."
 
"YENİ YÖNTEM VE YÖNETİM"
 
Kendisini demir parmaklıklar ardında bile yalnız hissetmediğini dile getiren Balbay, şu ifadeleri kullandı: "Demirden ve betondan umut ürettim. Şimdi insandan umut üretiyorum. Önümüzdeki kurultay çok önemli. Bu kurultayda 'CHP ve Türkiye'ye yeni bir yön, yöntem, yönetim getirelim' diyorum." 
 

YORUM YAZ

YORUMLAR ( 0 )